Jachty Żaglowe

Chcesz spędzić niezapomniane i wspaniałe wakacje? Gwarantujemy, że czarter jachtów na Mazurach i Żuławach to idealne rozwiązanie. Nasza oferta czarterowa to komfortowe jachty żaglowe i motorowe. Zapewniamy atrakcyjne i konkurencyjne ceny oraz doskonale wyposażone i wygodne jachty. Zapraszamy skorzystania z naszych usług i życzymy udanego wypoczynku!

 
Zapraszamy do naszej bazy na Mazurach – w Węgorzewie.

Jest nam bardzo miło po raz kolejny zaprosić Państwa do naszego portu i zachęcić do spędzenia aktywnego wypoczynku pod żaglami na Mazurach. PORTKEJA  zajmuje się czarterem 32 nowoczesnych jachtów kabinowych, kompleksowym świadczeniem usług portowych oraz świadczeniem usług gastronomicznych w najbardziej znanej i lubianej na Mazurach – Tawernie Keja.

W ostatnich latach flota Portkeja.pl rozszerzyła się o 14 nowych jachtów typu Twister 800Nzabudowanych na 8 osób- co stanowi sporą monolityczną flotę do organizacji rejsów i regat. Oferta Portu obejmie również organizację imprez integracyjnych dla firm oraz organizację wielodniowych spływów kajakowych.

Zapraszamy

Komentarze

Musisz być zalogowany aby móc skomentować.